Einstieg Partner Portal

Karriere Offene Stellen Lakýrník / Obsluha lakovací linky

Menschen, die weiter denken.
PÖTTINGER ist mit rund 1.850 Mitarbeiter/innen und einem Umsatz von über 380 Millionen Euro ein führendes Familienunternehmen in der Landtechnik. Die engagierten Mitarbeiter/innen sowie unsere innovativen Landmaschinen, die weltweit im Einsatz sind, bilden die Basis für den Erfolg des Unternehmens.

Lakýrník / Obsluha lakovací linky

Arbeitsort: Vodňany

Ihre Aufgaben:
  • lakování (dolakování po automatu) práškovou barvou
  • možná práce i na ostatních stanovištích lakovací linky - navěšování materiálu, svěšování, pískování, opravy, svoz materiálu s VZV apod.
Ihr Profil:
  • manuální zručnost, preciznost, pracovní nadšení, flexibilita
  • výhodou je znalost lakování, ideálně práškovou barvou
Unser Angebot:
  • stabilní a perspektivní práci v rakouském rodinném podniku
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • v případě zájmu možnost zaškolení
  • mnoho dalších finančních i nefinančních benefitů

V případě zájmu o tuto pracovní pozici klikněte na tlačítko "Odpovědět" ve spodní části obrazovky, nebo doručte Váš životopis osobně na recepci naší firmy.
Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!
Ihre Ansprechperson ist Jitka Stropnicka.
Kontakt:
A. Pöttinger, spol. s r. o.
Jitka Stropnicka
tel.: 383 337 203
Číčenická 1284/II, 389 01 Vodňany
Stellenangebote bei PÖTTINGER Landtechnik GmbH auf karriere.at