Karriere Offene Stellen Zkušební technik

Menschen, die weiter denken.
PÖTTINGER ist mit rund 1.850 Mitarbeiter/innen und einem Umsatz von über 380 Millionen Euro ein führendes Familienunternehmen in der Landtechnik. Die engagierten Mitarbeiter/innen sowie unsere innovativen Landmaschinen, die weltweit im Einsatz sind, bilden die Basis für den Erfolg des Unternehmens.

Zkušební technik

Arbeitsort: Vodnany

Ihre Aufgaben:
  • montáž, testování a servis strojů předsériové výroby
  • měření, diagnostika, zpracování a report výsledků měření
  • práce v angažovaném a zkušeném pracovním kolektivu
Ihr Profil:
  • min. SŠ vzdělání v oboru autoelektrikář, automechanik, opravář zemědělských strojů nebo v příbuzném technickém oboru
  • ŘP skupin B,C,T podmínkou, skupina BE, CE výhodou
  • znalost čtení a práce podle výkresové dokumentace
  • manuální zručnost, schopnost samostatné práce, vyhledávání a diagnostika závad, pečlivost
  • znalost práce na PC, MS Office, tech. aplikace (katalogy, databáze, atd. )
  • výhodou zkušenost s hydraulickými/elektrohydraulickými systémy v mobilní technice
  • alespoň základní komunikační znalost NJ, AJ výhodou
  • výhodou průkaz řidiče VZV, svářečský průkaz
  • časová flexibilita
Unser Angebot:
  • stabilní a perspektivní práci v rakouském rodinném podniku
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • v případě zájmu možnost dalšího vzdělávání se a rozšiřování kvalifikace
  • mnoho dalších finančních a nefinančních benefitů

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!
Ihre Ansprechperson ist Jitka Stropnicka.
Kontakt:
A. Pöttinger, spol. s r. o.
Jitka Stropnicka
tel.: 383 337 203
Číčenická 1284/II, 389 01 Vodňany
Stellenangebote bei PÖTTINGER Landtechnik GmbH auf karriere.at