Karriere Offene Stellen Obsluha kalicí linky

Menschen, die weiter denken.
PÖTTINGER ist mit rund 1.850 Mitarbeiter/innen und einem Umsatz von über 380 Millionen Euro ein führendes Familienunternehmen in der Landtechnik. Die engagierten Mitarbeiter/innen sowie unsere innovativen Landmaschinen, die weltweit im Einsatz sind, bilden die Basis für den Erfolg des Unternehmens.

Obsluha kalicí linky

Arbeitsort: Vodňany

Ihre Aufgaben:
  • Obsluha kalicí linky
  • Vkládání menších i rozměrnějších dílů do kalicí pece a do tlakového lisu
  • Odebírání zakaleného materiálu z pecí
  • Práce v tepelné zátěži
  • Práce v nepřetržitém provozu (krátký a dlouhý týden včetně víkendů, 12ti hodinové směny)
Ihr Profil:
  • Dobrá fyzická kondice (manipulace s těžkými díly, práce v teple)
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Znalost práce na PC
Unser Angebot:
  • Stabilní a perspektivní práci v rakouském rodinném podniku
  • Odpovídající finanční ohodnocení závislé na pracovním výkonu
  • V případě zájmu možnost dalšího vzdělávání se a rozšiřování kvalifikace
  • Mnoho dalších finančních i nefinančních benefitů

V případě zájmu o pracovní místo použijte tlačítko "Odpovědět" ve spodní části této stránky. Rovněž je možné přinést Váš životopis osobně na recepci naší firmy, nebo ho poslat poštou. Prosíme Vás o pochopení, že osobní pohovory jsou možné pouze na základě naší pozvánky.
Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!
Ihre Ansprechperson ist Jitka Stropnicka.
Kontakt:
A. Pöttinger, spol. s r. o.
Jitka Stropnicka
tel.: 383 337 203
Číčenická 1284/II, 389 01 Vodňany
Stellenangebote bei PÖTTINGER Landtechnik GmbH auf karriere.at