Karriere Offene Stellen Vedoucí oddělení nákupu

Menschen, die weiter denken.
PÖTTINGER ist mit rund 1.850 Mitarbeiter/innen und einem Umsatz von über 380 Millionen Euro ein führendes Familienunternehmen in der Landtechnik. Die engagierten Mitarbeiter/innen sowie unsere innovativen Landmaschinen, die weltweit im Einsatz sind, bilden die Basis für den Erfolg des Unternehmens.

Vedoucí oddělení nákupu

Arbeitsort: Vodňany

Ihre Aufgaben:
  • Vedení týmu pracovníků oddělení nákupu
  • Vyhledávání dodavatelů a jednání s nimi
  • Řešení poptávek, objednávek a související agendy
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními ve výrobě
  • Spolupráce s mateřskou společností v Rakousku
  • Aktualizace a údržba dat v systému SAP
Ihr Profil:
  • Min. SŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
  • Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
  • Znalost NJ na komunikativní úrovni
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS-Office, email,…)
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost a odpovědnost
  • Orientace na cíl, proaktivní přístup
  • Výhodou bude znalost práce se systémem SAP, znalost anglického jazyka a praxe v oddělení nákupu, logistiky, nebo z kovovýroby
Unser Angebot:
  • stabilní a perspektivní práci v rakouském rodinném podniku s dlouhodobou tradicí a prestižním postavením ve svém oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • v případě zájmu možnost dalšího vzdělávání se a rozšiřování kvalifikace
  • mnoho dalších finančních i nefinančních benefitů

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!
Ihre Ansprechperson ist Jitka Stropnicka.
Kontakt:
A. Pöttinger, spol. s r. o.
Jitka Stropnicka
tel.: 383 337 203
Číčenická 1284/II, 389 01 Vodňany
Stellenangebote bei PÖTTINGER Landtechnik GmbH auf karriere.at