Login Partner Portal

Fernwartung starten
Karriere Offene Stellen 23-51-H/01 Strojní mechanik

Menschen, die weiter denken.
PÖTTINGER ist mit rund 1.850 Mitarbeiter/innen und einem Umsatz von über 380 Millionen Euro ein führendes Familienunternehmen in der Landtechnik. Die engagierten Mitarbeiter/innen sowie unsere innovativen Landmaschinen, die weltweit im Einsatz sind, bilden die Basis für den Erfolg des Unternehmens.

23-51-H/01 Strojní mechanik

Učňovská pozice na SOUs Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

Arbeitsort: Vodňany

Ihre Aufgaben:
  • Studium probíhá v cyklu – jeden týden teoretického vyučování ve škole, druhý týden praktický odborný výcvik.
  • Týden praktického výcviku probíhá ve firmě A.Pöttinger.
Ihr Profil:
  • V rámci studia získají žáci svářečský průkaz pro svařování v ochranné atmosféře CO2.
  • Absolvent je schopen samostatně ručně nebo strojně zhotovovat součásti strojů a zařízení, prvky stavebních konstrukcí, provádět montáž, údržbu a opravy strojů i strojních celků a zařízení z průmyslu, stavebnictví, dopravy apod.
  • Po absolvování tohoto oboru získá absolvent výuční list v oboru strojní mechanik.
Unser Angebot:
  • Žákům s dobrým prospěchem vyplácí škola měsíční stipendium.
  • Absolventi s dobrým prospěchem mají možnost dalšího dvouletého nástavbového studia ukončeného maturitní zkouškou, v oboru „Provozní technika“, nebo „Podnikání“ na vybraných středních školách České republiky.
  • Vybraným studentům firma nabízí uzavření dohody a vyplácení dalšího finančního stipendia.

V případě Vašeho zájmu se neváhejte přihlásit na SOUs Vodňany. Bližší informace jsou k dispozici na http://www.sousvodnany.cz/stredni-odborne-uciliste-sluzeb/ucebni-obor-zamecnik
Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!
Ihre Ansprechperson ist Jitka Stropnicka.
Kontakt:
A. Pöttinger, spol. s r. o.
Jitka Stropnicka
tel.: 383 337 203
Číčenická 1284/II, 389 01 Vodňany
Stellenangebote bei PÖTTINGER Landtechnik GmbH auf karriere.at