Firma A. Pöttinger je rakouský rodinný podnik patřící mezi přední výrobce zemědělské techniky v Evropě. S obratem 320 milionů EUR vyvážíme do více než 50 zemí světa. Dlouhodobě spolupracujeme s SOU Vodňany a ve spolupráci aktuálně hledáme zájeme o studijní obor:

23-51-H/01 Strojní mechanik

Učňovská pozice na SOUs Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

Arbeitsort: Vodňany

Ihre Aufgaben:
  • Studium probíhá v cyklu – jeden týden teoretického vyučování ve škole, druhý týden praktický odborný výcvik.
  • Týden praktického výcviku probíhá ve firmě A.Pöttinger.

Ihr Profil:
  • V rámci studia získají žáci svářečský průkaz pro svařování v ochranné atmosféře CO2.
  • Absolvent je schopen samostatně ručně nebo strojně zhotovovat součásti strojů a zařízení, prvky stavebních konstrukcí, provádět montáž, údržbu a opravy strojů i strojních celků a zařízení z průmyslu, stavebnictví, dopravy apod.
  • Po absolvování tohoto oboru získá absolvent výuční list v oboru strojní mechanik.

Unser Angebot:
  • Žákům s dobrým prospěchem vyplácí škola měsíční stipendium.
  • Absolventi s dobrým prospěchem mají možnost dalšího dvouletého nástavbového studia ukončeného maturitní zkouškou, v oboru „Provozní technika“, nebo „Podnikání“ na vybraných středních školách České republiky.
  • Vybraným studentům firma nabízí uzavření dohody a vyplácení dalšího finančního stipendia.

Stellenangebote bei PÖTTINGER Landtechnik GmbH auf karriere.at

Osobní produkty Google Marketing se používají, pouze pokud kliknete na „Souhlasím“.

Souhlasím Použití webových stránek bez osobních marketingových produktů Google.

Loading...