Firma A. Pöttinger je rakouský rodinný podnik patřící mezi přední výrobce zemědělské techniky v Evropě. S obratem 320 milionů EUR vyvážíme do více než 50 zemí světa. Dlouhodobě spolupracujeme s SOU Vodňany a ve spolupráci aktuálně hledáme zájeme o studijní obor:

23-51-H/01 Strojní mechanik

Učňovská pozice na SOUs Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

Arbeitsort: Vodňany

Ihre Aufgaben:
  • Studium probíhá v cyklu – jeden týden teoretického vyučování ve škole, druhý týden praktický odborný výcvik.
  • Týden praktického výcviku probíhá ve firmě A.Pöttinger.

Ihr Profil:
  • V rámci studia získají žáci svářečský průkaz pro svařování v ochranné atmosféře CO2.
  • Absolvent je schopen samostatně ručně nebo strojně zhotovovat součásti strojů a zařízení, prvky stavebních konstrukcí, provádět montáž, údržbu a opravy strojů i strojních celků a zařízení z průmyslu, stavebnictví, dopravy apod.
  • Po absolvování tohoto oboru získá absolvent výuční list v oboru strojní mechanik.

Unser Angebot:
  • Žákům s dobrým prospěchem vyplácí škola měsíční stipendium.
  • Absolventi s dobrým prospěchem mají možnost dalšího dvouletého nástavbového studia ukončeného maturitní zkouškou, v oboru „Provozní technika“, nebo „Podnikání“ na vybraných středních školách České republiky.
  • Vybraným studentům firma nabízí uzavření dohody a vyplácení dalšího finančního stipendia.

Personenbezogene Google-Marketing-Produkte kommen nur zum Einsatz, wenn Sie auf „Einverstanden“ klicken.

Einverstanden Website-Nutzung ohne personenbezogene Google-Marketing-Produkte.

Loading...