Karriere Offene Stellen Svářeč v ochranné atmosféře

Menschen, die weiter denken.
PÖTTINGER ist mit rund 1.850 Mitarbeiter/innen und einem Umsatz von über 380 Millionen Euro ein führendes Familienunternehmen in der Landtechnik. Die engagierten Mitarbeiter/innen sowie unsere innovativen Landmaschinen, die weltweit im Einsatz sind, bilden die Basis für den Erfolg des Unternehmens.

Svářeč v ochranné atmosféře

ruční i robotické svařování

Arbeitsort: Vodňany, 4 volná místa

Ihre Aufgaben:
  • výroba dílů (svařenců) podle technického výkresu
  • samokontrola svařenců
Ihr Profil:
  • praxe v ručním svařování metodou CO2
  • manuální zručnost, preciznost
  • znalost čtení technických výkresů výhodou
Unser Angebot:
  • stabilní a perspektivní práci v rakouském rodinném podniku
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • v případě zájmu možnost dalšího vzdělávání se a rozšiřování kvalifikace
  • mnoho dalších finančních i nefinančních benefitů

Výběr zaměstnanců na pozici svářeče probíhá formou praktické zkoušky svařování za přítomnosti mistra. V případě zájmu o tuto pracovní pozici klikněte na tlačítko "Odpovědět" ve spodní části obrazovky, nebo doručte Váš životopis osobně na recepci naší firmy. Prosíme o pochopení, že osobní pohovor je možný pouze na základě našeho pozvání.
Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!
Ihre Ansprechperson ist Jitka Stropnicka.
Kontakt:
A. Pöttinger, spol. s r. o.
Jitka Stropnicka
tel.: 383 337 203
Číčenická 1284/II, 389 01 Vodňany
Stellenangebote bei PÖTTINGER Landtechnik GmbH auf karriere.at