Menschen, die weiter denken.
PÖTTINGER ist mit rund 1.850 Mitarbeiter/innen und einem Umsatz von über 380 Millionen Euro ein führendes Familienunternehmen in der Landtechnik. Die engagierten Mitarbeiter/innen sowie unsere innovativen Landmaschinen, die weltweit im Einsatz sind, bilden die Basis für den Erfolg des Unternehmens.

Referent nákupu

Arbeitsort: Vodňany

Ihre Aufgaben:
  • vyhledávání dodavatelů a jednání s nimi
  • řešení poptávek, objednávek a související dokumentace
  • komunikace s mateřskou společností a interními zákazníky
  • aktualizace a údržba dat v systému SAP
Ihr Profil:
  • min. SŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
  • německý jazyk na komunikativní úrovni, anglický jazyk výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS-Office, SAP)
  • praxe v oblasti nákupu, logistiky, kvality výhodou
  • týmový duch, flexibilita, vysoké pracovní nasazení
  • výhodou orientace v technických výkresech, uživatelská znalost systému SAP
  • pracovní pozice je vhodná i pro absolventy nejlépe technických oborů, kteří jsou pečliví, mají dobrou znalost německého jazyka a velkou chuť učit se nové věci
Unser Angebot:
  • stabilní a perspektivní práci v rakouském rodinném podniku
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • v případě zájmu možnost dalšího vzdělávání se a rozšiřování kvalifikace
  • mnoho dalších finančních i nefinančních benefitů

Kontakt:
A. Pöttinger, spol. s r. o.
Jitka Stropnicka
tel.: 383 337 203
Číčenická 1284/II, 389 01 Vodňany
Stellenangebote bei PÖTTINGER Landtechnik GmbH auf karriere.at